1. La Casa De Papel izle

  La Casa De Papel izle

  İMDb : 8.1 4 Sezon  -   23 Bölüm

  Soygundan sonra kaçmayı başaran hırsızlar her biri dünyanın bir tarafında zenginliğin ve özgürlüğün sefasını sürerken Rio ile yaşayan Tokyo, rahat battığı için saklandıkları adadan sıkılıp çıkmak istediğini söyler. İrtibat kurmak için Rio’nun ona telefon vermesi üzerine konuşurken yerleri tespit edilir ve Rio İspanya polisi tarafından kaçırılır. Tokyo ise Profesöre ulaşır ve Rio’yu kurtarmak için tüm ekibi tekrar toplayıp imkansız gibi gözüken İspanya Merkez Bankası soygun planını harekete geçirmeye başlarlar. Bu plan aslında Berlin’in yıllar önce tasarladığı bir plan olarak karşımıza çıkar ve biz de ilk bölümden Berlin’in aslında Profesörün ağabeyi olduğunu öğrenmiş oluyoruz. Flashbackler ile Berlin hasreti giderilmeye çalışırken, Profesör ekibe eski dostları Martin’i ‘Palermo’ olarak katarak Merkez Bankası soygun planını gerçekleştirir. Ekibe yeni katılan hırsızlar, yeni rehineler ve her durum için önceden düşünülmüş planlar ile kendilerini bir hırsızdan çok bir direnişçi olarak gören ekip ise arkasına halkı da alarak gerçekleşmesi imkansız gibi gözüken bu  maceraya atılır. Sezon sonuna doğru Profesörle pazarlık yapmak zorunda kalan İspanya polisi Rio’yu teslim ederken, sevilen karakterlerden Nairobi’nin vurulması ve Raquel’in yakalanması ile dizinin 3.sezonu 4.sezon için açık kapı bırakarak son bulur.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   9

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon , Suç , Yabancı Dizi
  •  Orjinal Adı: La casa de papel
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.05.2017
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80192098
  •  Kanal: Netflix,Antena 3
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Rioyu özgürlüğüne kavuşturmak için bir araya gelen Profesör ve ekibi, bu kez İspanya Merkez Bankası için cüretkâr ve tehlikeli bir plan yapar. Direniş devam ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı
Mail: [email protected]
Herkesin istediği gibi reklamsız bir film sitesi sizlerle. Tüm film ve dizilerimiz siz değerli izleyiciler için hazırlanmış olup sizlere sunulmuştur. Full HD 1080p filmleri bile donmadan kolayca izleyebilirsiniz. 720P Film izle diyen bir kullanıcının da 480p izlemek isteyen bir kullanıcının da ihtiyaçlarını karşılasın. Siz de bu sayede deneyimlerinizi arttırarak ve üzerine koyarak keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ayrıca sinema dünyasında olan son gelişmeleri ve fragmanlarına da yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Son dönemde dünya üzerinde olan bütün yeni çıkmış filmler ve Türk filmleri yine sitemiz içerisinde mevcut. Bunları reklamsız bir şekilde izlemenin keyfini size yansıtmak için Full HD Film izle seçeneklerini sürekli olarak sizin gibi film severlerin hizmetine sunuyoruz. Eğer istek filminiz varsa da bize yorumlar kısmından ya da iletişim kısmından iletebilirsiniz. Bu sayede aktif filmlerimize yenilerini ekleyebilir ve sizin gibi kaliteli izleyiciler için bir yorum ortamı hazırlayabiliriz. Yabancı dizi izle gibi seçenekleri de arttırarak kaldığınız yeri işaretlemek için üyelik de oluşturabileceksiniz. Yerli film izle seçeneklerinde de kendinizi asla kısıtlamayın. Eski Türk filmlerinden 2019 yılında yapılmış filmlere kadar geniş bir alanda hizmet ediyor ve sizleri memnun etmek için sabırsızlanıyoruz. Bugün siz de sitemizden dilediğiniz gibi film izleyebilir ve reklamsız kaliteli yapımlar arasında istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.
Yabancı Film izle - Yabancı Dizi izle - Full HD Film Dizi izle -Güncel Film izle -Film izle