1. The Handmaid’s Tale

  The Handmaid’s Tale

  İMDb : 7.8 3 Sezon  -   36 Bölüm

  The Handmaids Tale izleDizi film The Handmaids Tale ünlü Kanadalı yazar Margaret Atwood tarafından yazılmış olan Damızlık Kızın Öyküsü kitabından ekranlara uyarlanmıştır. Konusunun ilginç olması sebebiyle takipçileri tarafından beğeniyle izlenmektedir. İlk sezonu 10 bölüm olarak hazırlanmış olan dizi filmin 2.sezonun hazırlıkları da yapılmaktadır. The Handmaids Tale konu olarak oldukça farklı bir dizi filmdir. Dizinin konusunu kısaca şu şekildedir: Amerika’da köklü birçok değişiklik meydana gelmiştir. Rejim değişmiş ve başa gelen yöneticiler oldukça katı ve dini bir siyaset izlemeye başlamıştır. Bu değişimin temelinde ise kadınlar vardır. Yeni yönetim kadınların tüm haklarını ellerinden almıştır. Bu duruma karşı çıkan kadınlar ise ülkeyi yöneten komutanlara hizmetçi olarak sunulmuştur. Bu hizmetçi olarak verilen kadınların tek yapmaları gereken sahiplerinden çocuk dünyaya getirmektir. Dizi film işte bu kadınlardan biri olan Offred’in hayatını anlatmaktadır.Offred, bu olaylar yaşanana kadar kızı ve eşiyle oldukça mutlu bir hayat yaşayan ve istediği yere gidebilen, istediğini yapan genç bir kadındır. Bu olayların yaşanması ve hizmetçi olarak verilmesin ardından eski hayatından eser kalmamıştır. Offred, Fred Waterford adındaki komutanın her istediğini yapmak zorundadır. Ayın belli günlerinde çocuğunun olması için de onunla birlikte olması gerekmektedir. Fred Waterford eşi Serena Joy Waterford’ın da bulunduğu yerde Offred ile birlikte olmak istemektedir. Dizide Offred karakterini Elisabeth Moss oynamaktadır. The Handmaids Tale Amerika’dan bir gün sonra Türkiye’de yayınlanmaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.8   15

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Yabancı Dizi
  •  Orjinal Adı: The Handmaid's Tale
  •  İlk Yayın Tarihi: 26.04.2017
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.hulu.com/the-handmaids-tale
  •  Kanal: Hulu
Background
 1. Çevresel felaketler ve düşen doğum oranları karşısında, Gilead distopyası kadınlara devlet mülkü gibi davranan tutucu bir rejimle yönetilmektedir. Offred (Elisabeth Moss) son kalan doğurgan kadınlardandır ve Komutanın evinde hizmetçi olarak çalışmaktadır. Hizmetçi kadınlar bu harap edilmiş dünyada popülasyonu arttırmak için cinsel köle olmaya zorlanmıştır. Gileaddaki herhangi birinin casus olabileceği bu korkunç toplumda Offred; Komutanlar, onların acımasız eşleri, evcil Martha’lar ve hizmetçi arkadaşları arasında gidip gelmektedir. Offredin tek amacı hayatta kalmak ve kendisinden alınan kızını bulabilmektir
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Mail: [email protected]
Herkesin istediği gibi reklamsız bir film sitesi sizlerle. Tüm film ve dizilerimiz siz değerli izleyiciler için hazırlanmış olup sizlere sunulmuştur. Full HD 1080p filmleri bile donmadan kolayca izleyebilirsiniz. 720P Film izle diyen bir kullanıcının da 480p izlemek isteyen bir kullanıcının da ihtiyaçlarını karşılasın. Siz de bu sayede deneyimlerinizi arttırarak ve üzerine koyarak keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ayrıca sinema dünyasında olan son gelişmeleri ve fragmanlarına da yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Son dönemde dünya üzerinde olan bütün yeni çıkmış filmler ve Türk filmleri yine sitemiz içerisinde mevcut. Bunları reklamsız bir şekilde izlemenin keyfini size yansıtmak için Full HD Film izle seçeneklerini sürekli olarak sizin gibi film severlerin hizmetine sunuyoruz. Eğer istek filminiz varsa da bize yorumlar kısmından ya da iletişim kısmından iletebilirsiniz. Bu sayede aktif filmlerimize yenilerini ekleyebilir ve sizin gibi kaliteli izleyiciler için bir yorum ortamı hazırlayabiliriz. Yabancı dizi izle gibi seçenekleri de arttırarak kaldığınız yeri işaretlemek için üyelik de oluşturabileceksiniz. Yerli film izle seçeneklerinde de kendinizi asla kısıtlamayın. Eski Türk filmlerinden 2019 yılında yapılmış filmlere kadar geniş bir alanda hizmet ediyor ve sizleri memnun etmek için sabırsızlanıyoruz. Bugün siz de sitemizden dilediğiniz gibi film izleyebilir ve reklamsız kaliteli yapımlar arasında istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.
Yabancı Film izle - Yabancı Dizi izle - Full HD Film Dizi izle -Güncel Film izle -Film izle