Efsane Filmler 2000-2019 Yıl Arası !

Efsane Filmler 2000-2019 Yıl Arası !

  25/03/2019

  153 Okunma

Beni Satan Casus (2018) izle, Fındıkkıran ve Dört Diyar (2018) izle, Evde Tek Başına 3 (1997) izle, ELF izle, Dul Kadınlar (2018) izle, Christopher Robin (2018) izle, Christmas Harmony (2018) izle, Cadılar Bayramı (2018), Bir Melek (2018)

Beni Satan Casus (2018)

https://www.themoviedb.org/movie/454992-the-spy-who-dumped-me

Özet

30’lu yaşlarda olan Audrey ve Morgan, en yakın iki arkadaştır. Sürdürmüş oldukları . Los Angeles’ta ki hayat ile ortalık Audrey’in eski sevgilisinin bir anda evlerine gelmesiyle karışır. Bu adamın peşinde ölümcül suikastçılar ile bu ikili kendilerini de bu maceranın içinde bulurlar. Suikastçılardan kaçan ekip, Avrupa boyunca dünyayı kurtaracak bir plan yapmak durumundadır. Bu ikili Uluslararası bir komploya karışarak herşeyi çözmek adına zamanları oldukça kısıtlıdır.

Bir Melek (2018)

https://www.themoviedb.org/movie/462391-aan-devathai

Özet

Tıbbı temsilci olan Elango (Samuthirakani), ve bir şirket çalışanı olan Jessie (Ramya Pandian) evli bir çifttir. İkiz bebekleri olduğu anda Elango,   çocuklarına bakmak adına işinden vazgeçerler. Kurumsal bir işi olan Jessie ise işine devam eder. Kurumsal kültür alanı Jessie’yi küçük ailesinden daha iyi bir hale getirir.

Cadılar Bayramı (2018)

https://www.themoviedb.org/movie/424139-halloween-returns

Özet

Cadılar Bayramı’nda yıl 1978’de dört masum gencin ölmesine nedne olan Michael Myers hakkında raştırma yapan bir grup araştırmacı hapishanede Myers’ı ziyaret eder. Herkes bu sırada yaklaşmakta olan Cadılar Bayramının hazırlığı içindedir. Bu cadılar bayramının gelmesini heyecanla bekleyen diğer isim  Laurie Strode. Cadılar Bayramı gecesinde 40 yıl önce kendisini öldürmeye çalışan maskeli katil olan Michael Myers ile yüzleşmeyi ister. Yüzleşmek ve intikamını almak için Laurie, Myers’la, onun hapisaneden kaçmasını beklemektedir. Bu hayalleri gerçek olur. İçinde bulunduğu hapishanede Myers, kaçmayı nakil aracının bozulması ile başarır. Laurie ise maskeli katilin kendisinin peşine düşeceğini bilerek büyük karşılaşma adına hazırlık gerçekleştirmiştir.

Christmas Harmony (2018)

https://www.themoviedb.org/movie/525020-christmas-harmony

Özet

Genç bir kadın müzik, aile bağları ve Noel sezonunun büyüsünü yeniden keşfetmek için küçük memleketine döner.

Christopher Robin (2018)

https://www.themoviedb.org/movie/420814-christopher-robin

Özet

Genç bir adam olan Christopher Robin, yıllar sonra çocukluk arkadaşı ile bir araya gelir. Christopher Robin, artık bir yetişkin olmuştur. 100 Hektar bir ormanda olan maceraları artık çok uzakta kalmaktadır. Christopher Robin, iş ve aile dengesini korumakta zorlanmaktadır. Sevimli dostu olan Winnie the Pooh ile iş nedeniyle bir aile yolculuğunu kaçırınca karşılaşır. Oldukça sevimli olan bu ayının yardıma ihtiyacı vardır. Yeniden ormana dönem Christopher Robin, dostlarına yardım eder. Ancak 100 Hektar Ormanı’nın sakinleri onunda yardıma ihtiyacı olduğunun farkına varır.

Dul Kadınlar (2018)

https://www.themoviedb.org/movie/401469-widows

Özet

Ölmüş olan eşlerini geride bırakan Widows, borç dışında ortak noktaları olmayan dört kadının hikayesini konu alır. Kargaşa dönemi yaşanılan Çağdaş Chicago’da, Alice (Elizabeth Debicki), Veronica (Oscar kazanan Viola Davis), ve Belle (Cynthia Erivo) kaderlerini kendi elleriyle almaktadır. Bir geleceği hazırlamak adına kendi koşulları ile bir araya gelmektedirler.

 

ELF

https://www.themoviedb.org/movie/10719-elf

Özet

Kuzey Kutbu’nda büyümüş olan Buddy bir elf olmuştur. Ancak büyümeye başladığında bir insan olduğu orta çıkmkatadır. New York’a tası taragını toplayarak gelen Buddy, babasını bulmak amacındadır.

New York ona kendi büyüdüğü dünyaya benzemeyen bir baba, yeni bir kız kardeş ve anne kazandırmaktadır. Ancak bu insanların Noel’e inançları oldukça zayıftır. Bu durum karşısında Buddy şaşkınlığını gizleyemez.

Evde Tek Başına 3 (1997)

https://www.themoviedb.org/movie/9714-home-alone-3

Özet

Alice, , Unger, Jernigan ve Beaupre çok değerli bir mikroçip olarak üç casus tarafından çalınmaktadır. Mikroçipi gizlemek adına hırsızlar, onu kimsenin şüphelenmeyeceğini düşündükleri bir oyuncak arabanın içine saklarlar. Bu değerli mikroçip havaalanında bavullar karışınca 8 yaşındaki Alex’in eline geçer. Hırsızlar, ellerindeki büyük sermayeyi kaybettikleri mikroçipi Alex’ten geri almak durumundadırlar. Alex’in hangi evde yaşadığını bularak bu konudaki ilk adımlarını atarlar.

Fındıkkıran ve Dört Diyar (2018)

https://www.themoviedb.org/movie/426543-the-nutcracker-and-the-four-realms

Özet

Tek isteği bir anahtar olan Clara’nın, öen annesinden hatıra olan paha biçilemez bir kutuyu açacak olan anahtardır. Yıllık tatil partisinde Vaftiz babası Drosselmeyer’in kendisine verilen bir altın iplik, onu istemiş olduğu anahtara yönlendirmektedir. Gizemli ve tuhaf bir biçimde anahtar paralel dünyanın içinde kaybolur. Bir asker olan Clara orada Phillip, bir fare çetesine ve üç diyara hüküm sağlayan Kar Taneleri Diyarı,Tatlılar Diyarı ve  Çiçekler Diyarına rastlar. Düzensiz olan dünyaya yeniden ahenk getirmek amacıyla ve Clara’nın anahtarını ele geçirmek  için zalim olan Anne Ginger’ın evi oarak bulunan Dördüncü Diyar’a meydan okumak durumunda kalır.

Yorum Alanı
fullfilmizle2.net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizde yer alan tüm video ve resim gibi materyaller “video ve resim paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Kendi sunucularımız’da herhangi bir video/film/dizi/fragman içeriği barındırılmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, telif ispat eden belgeleriniz ile beraber [email protected] adresine mail atarak kaldırılmasını talep edebilirsiniz. İçerikler en fazla 3 gün içerisinde kaldırılmaktadır. En çok talep gören dizilerden Sıfırr Bir 5. Sezon izle bölümlerini sitemizden full hd izleyebilirsiniz. Günümüzün yerli dizilerinden Necati ŞAŞMAZ'ın yapımlarında Nöbet izle dizisini sitemizde yayınlamak için çalışmalara başladık sizler için yakın zamanda eklenecektir. 2019 Film izle , Vampir dizilerinden Yaşamayanlar izle , Aksiyon dizilerinden Mr. Robot izle, günümüz yabancı dizilerinden La Casa De Papel Full izle , 2018 yılında dikkat çeken filmlerden ise Hakan Muhafız izle dizilerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizler için 720p izle, 1080 izle kalitede filmler ve diziler sunmaktan için gurur duyuyoruz İnanılmaz Aile 2 720p Full , Vikingler Türkçe Dublaj izle ve Sıfır Bir Yerli izle dizilerini sizlere sunduk. Yabancı dizilere gelecek olursak Westworld 3. Sezon izle sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır, bunun yanında Narcos: Mexico Full izle dizisinide unutmayalım Pablo Escobar'ı anlayan bu dizi ülkemizde çok fazla izleyici kitlesine sahiptir.
Full Film izle 2 - Hd Film izle - 2019 Filmleri - Full Hd Film izle - Film izle - Yabancı Dizi izle